Jebao UFP-1000 UV 9W — це мультифункціональний пристрій, що поєднує в одному корпусі всі необхідні для якісної фільтрації елементи.
Вбудований насос, потужністю 25 Вт і продуктивністю 1000 л/год, забезпечує постійну циркуляцію води. Фільтр обладнаний аксесуарами та фільтрувальними елементами, необхідними для його експлуатації. Фільтрувальні елементи забезпечують оптимальне біологічне та механічне очищення ставкової води.
Фільтрувальний матеріал. Поролонові вкладки затримують частинки бруду, у такий спосіб виконуючи механічне очищення води. Також губки забезпечують ідеальні умови для поселення фільтрувальних бактерій, що знижує вміст нітратів і очищає воду від хімічних домішок.
Біошарики. Біологічні кульки використовуються для механічної та біологічної фільтрації. Завдяки спеціально розробленій формі, ці кулі мають велику площу «робоч» поверхні за їхнього порівняно малого діаметра. Робоча поверхня біошарів заселенапинями нітрифікувальних бактерій, через що біокухлі вважаються високоефективним фільтрувальним матеріалом для потужних очисних систем. На відміну від інших наповнювачів, біокульки мають практично необмежений термін експлуатації, що робить їх популярним і дешевим фільтрувальним середовищем для ставкових фільтрів.
УФ-стерилізатор. Мультифункціональність пристрою не обмежується насосом і фільтром. В одному корпусі з ними розташовується УФ-стерилізатор потужністю 9 Вт, проходячи через який, вода додатково знезаражується. Завдяки жорсткому випромінюванню УФ-лампи, шкідливі бактерії та мікроби руйнуються, а утворення бурих і нитчастих водоростей знижується до мінімального рівня.
Термін експлуатації УФ-лампи варіюється від 7000 до 10 000 годин роботи, ми рекомендуємо міняти лампу й очищати кварцову колбу стерилізатора на початку кожного сезону.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jebao |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Фільтр ставковий |
| Розміри | |
| Висота | 135 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Характеристики насоса | |
| Висота підйому води | 1.6 м |
| Довжина кабелю | 10 м |
| Продуктивність | 1000 л/год |
| Тип встановлення | Під водою |
| Тип живлення | Мережа 230 В |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність уф-лампи (Вт) | 9 |
| Потужність, Вт | 25 |
| Призначення | для водоймищ і ставків. |
| Об'єм водойми (м3) | 2 |
| Об'єм водойми з рибою (м3) | 1 |
| Тип фільтра | Занурювальний |
- Ціна: 4 018,52 ₴









