Фільтр напірний ставковий CBF-15000 з УФ лампою
Напірний ставковий фільтр CBF-15000 ідеально підходить для невеликих декоративних водойм, об'ємом до 30000 л, зокрема з невеликою гіркою. Напірна система очищення води дає змогу вкопати чималу частину фільтра в прибережній зоні або гірку, а виступна частина без проблем сховати під гілками рослин, чагарників або декоративних каменів.
До комплекту фільтра входить ультрафіолетова лампа (УФ), потужністю 36 Вт, фільтрувальний м'який мат, який виконує функцію механічного очищення води та пластикове плавальне біозавантаження у формі кілець із білого пластику для формування колоній корисних бактерій і біологічного очищення. У конструкції фільтра передбачена функція швидкого й легкого очищення фільтра без розбирання самого обладнання. У фільтрі передбачений поворотний вбудований кран для перемикання напрямків потоку води з фільтрації на промивання й на оберт.
У верхній частині фільтра передбачено оглядове вікно для контролю роботи системи ультрафіолетового оброблення води.
Вода від насоса під напором подається на вхід фільтра. Далі, вода проходить фільтрувальний мат і плавальне біозавантаження. Перед виходом із фільтра вода додатково обробляється ультрафіолетовим випромінюванням. Система УФ входить до комплекту фільтра.
Цей тип фільтрів дає змогу ефективно фільтрувати воду, видаляти водорості та робить воду чистою та придатною для утримання та розведення риб.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jebao |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Фільтр ставковий |
| Розміри | |
| Висота | 637 мм |
| Діаметр | 565 мм |
| Характеристики насоса | |
| Довжина кабелю | 5 м |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність УФ пристрої | 36 Вт |
| Об'єм водойми (м3) | 30 |
| Об'єм водойми з рибою (м3) | 15 |
| Підключення (мм) | 2" 50х40х32х25мм |
| Продуктивність насоса, л/год | від 6000 до 16000 л/год |
| Тип фільтра | Напірний |
- Ціна: 10 586,40 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання









