Фонтан-Аератор для ставка SunSun (Grech) COP-10000
SunSun (Grech) COP-10000 — плавальний фонтан для декоративного ставка.
Плавальний фонтан може виконувати двоякову функцію:
Декоративна - додає водоймі гарного вигляду
Аераційна — перекачуючи великий об'єм води, він виконує функцію поверхневого аератора (сприяє газообміну у воді — перемішуючи поверхневі шари води виводиться СО2 і насичується О2).
Фонтан обладнаний потужним прокачувальним насосом із продуктивністю — 20 000 л/год.
Висота підіймання води — 1 метр
Діаметр фонтана — 3 метри
Довжина шнура — 10 метрів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Компресор для аерації |
| Розміри | |
| Висота | 420 мм |
| Довжина | 275 мм |
| Ширина | 252 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина кабелю (м) | 10 |
| Номінальна напруга, В/Гц | 230/50 |
| Споживана потужність (Вт) | 90 |
| Продуктивність компресора л/год | 20000 |
| Тип товару | Аератори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 750 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання








