Фільтр напірний для ставка AquaKing PF2-30 ECO
Компактний і простий в експлуатації напірний фільтр для водойми PF2-30 ECO здатний ефективно очищати воду, у штучних ставках, середніх розмірів.
Ефективна робота пристрою забезпечується механічним і біологічним фільтром. Крім того, для поліпшення якості води пристрій комплектується 18-ватним УФ-стерилізатором.
Малі розміри пристрою дають змогу без проблем заховати його на прилеглій до водойми території.
Фільтр для ставка Aquaking PF2-30 ECO рекомендується для обслуговування водойм, місткістю до 10000 лит.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquaking |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Тип | Фільтр ставковий |
| Розміри | |
| Висота | 527 мм |
| Діаметр | 410 мм |
| Характеристики насоса | |
| Довжина кабелю | 5 м |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність УФ пристрої | 18 Вт |
| Об'єм водойми (м3) | 10 |
| Об'єм водойми з рибою (м3) | 5 |
| Рекомендований насос (л/год) | до 10000 |
| Тип фільтра | Напірний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 597 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання









