Фільтр напірний для ставка AquaKing PF2-10 ECO
Компактний і простий в експлуатації напірний фільтр для водойми PF2-10 ECO здатний ефективно очищати воду, у штучних ставках, середніх розмірів.
Ефективна робота пристрою забезпечується механічним і біологічним фільтром. Крім того, для поліпшення якості води пристрій комплектується 9-ватним УФ-стерилізатором.
Малі розміри пристрою дають змогу без проблем заховати його на території, що прилягає до водойми
Фільтр для ставка Aquaking PF2-10 ECO рекомендується для обслуговування водойм, місткістю до 5000 лит.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquaking |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Тип | Фільтр ставковий |
| Розміри | |
| Висота | 387 мм |
| Діаметр | 278 мм |
| Характеристики насоса | |
| Довжина кабелю | 5 м |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність УФ пристрої | 9 Вт |
| Об'єм водойми (м3) | 5 |
| Об'єм водойми з рибою (м3) | 2.5 |
| Підключення (мм) | 15/20/25 |
| Рекомендований насос (л/год) | до 4000 |
| Тип фільтра | Напірний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 945 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання





