Занурювальний фільтр для ставків SunSun CUF-2511 UV 11W
Занурювальний фільтр для водойм SunSun CUF-2511 UV 11W чудово підійде для очищення води в ставках місткістю до 1500 літрів із рибою або до 3000 літрів без риби. Він обладнується вбудованою ультрафіолетовою лампою 11 Вт, насосом продуктивністю 1000 л/год, фільтруючими елементами та фонтаном.
Підводний фільтр для ставка SunSun CUF-2511 UV, має три ступені очистки: механічна, біологічна, УФ-стерилізатор. Поролонові губки затримують частинки бруду, і виконують механічну очистку води. Біологічні кульки виконують біо-фільтрацію. Не зважаючи на невеликий розмір, вони мають велику робочу площу для заселення на їх поверхні корисних нітрифікуючих бактерій, що знижує вміст нітратів і очищає воду. Ультрафіолетовий стерилізатор знезаражує воду, а також бореться з розповсюдженням синьо зелених водоростей.
Фонтан обладнується телескопічною регульованою трубкою та двома змінними насадками, що дає змогу вибудовувати висоту та форму водяного струменя на свій розсуд.
Для використання фільтру достатньо занурити його під воду, і підключить до розетки 220 В. Виріб комплектується кабелем завдовжки 10 метрів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Фільтр ставковий |
| Розміри | |
| Висота | 135 мм |
| Довжина | 316 мм |
| Ширина | 251 мм |
| Характеристики насоса | |
| Висота підйому води | 1.6 м |
| Довжина кабелю | 10 м |
| Продуктивність | 1000 л/год |
| Тип встановлення | Під водою |
| Тип живлення | Мережа 230 В |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність, Вт | 30 |
| Призначення | для водоймищ і ставків. |
| Об'єм водойми (м3) | 3 |
| Об'єм водойми з рибою (м3) | 1.5 |
| Тип фільтра | Занурювальний |
- Ціна: 3 987 ₴












