Безнапірний фільтр для ставка Oase BioTec ScreenMatic 90000
Купити фільтр для ставка OASE Biotec Screenmatic 90000 рекомендується для очищення води у водоймах місткістю до 90000 літрів. Це пристрій, проточного типу, встановлюється вище рівня води, яка подається у фільтр за допомогою насоса, у водойму надходить самопливом. Передбачене регулювання потоку води.
Блок фільтрів пристрою складається: з комбінації трьох різновидів губок, сітчастого фільтра грубого очищення й антифосфатних фільтрувальних циліндрів.
Губки розміщені в підвішеному стані, що дає можливість їх віджимати об внутрішню перегородку. А сито очищається автоматично з інтервалом у 30 хвилин. Весь бруд, що накопичився, легко видаляється через донний злив.
Відсутність потреби витягувати губки, сприяє розвитку на них корисних бактерій.
Така система дає змогу неабияк продовжити термін експлуатації пристрою.
Крім цього, на довговічність апарата впливає подвійна ізоляція двигуна та міцний корпус із якісного пластику.
Придбати фільтр для ставка OASE Biotec Screenmatic 90000 в Києві і багатьох інших населених пунктах України, можна скориставшись можливостями інтернет-магазину компанії «Водаплюс»
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oase |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Фільтр ставковий |
| Розміри | |
| Висота | 645 мм |
| Довжина | 788 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 30 |
| Об'єм водойми (м3) | 90 |
| Об'єм водойми з рибою (м3) | 45 |
| Підключення вхід | 1",1 1/4",1 1/2". |
| Підключення, вихід | 110 мм |
| Підходить до уф-стерилизатору | Bitron C 36-110 |
| Розмір видаляються забруднень | 300микрон |
| Рекомендований насос (л/год) | 11000 |
| Тип фільтра | Проточний |
| Енергоспоживання | 5 Вт |
- Ціна: 96 688,86 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання










