Фільтраційний насос для ставка з уФ-лампою OASE Filtral 9000 UVC
17 560,32 ₴
- Немає в наявності
- Код: 50446
- +380 (63) 560-54-44
- +380 (97) 027-20-70
Фільтр для ставків с уф-лампой OASE Filtral UVC
Приємний відпочинок біля затишної штучної водойми на присадибній ділянці допоможе організувати фільтрційний насос для ставка з уф-лампою OASE, який можна купити в Києві або з доставкою в інший регіон.
Переваги моделі Filtral UVC 2500
Насос, виробництва німецької компанії OASE виконує функцію очищення води, скидає воду у формі невеликого, регульованого за висотою фонтана.
Фільтраційний насос цієї моделі має низку переваг:
· експлуатація пристрою під водою, що не змінює дизайн водойми;
· мале споживання електроенергії — 20 Вт від побутової електромережі;
· точне регулювання висоти фонтана;
· робота з ставками об'ємом води від 1300 до 2500 літрів.
Система очищення
Для забезпечення очищення води від сторонніх домішок, забруднень, фільтрційний насос використовує інноваційні технології:
· біоочищення спеціальними фільтрувальними губками;
· очисні воду фільтраційні камені;
· знищення шкідливих мікроорганізмів ультрафіолетовою лампою потужністю 7 Вт.
Ефективність роботи
Для ефективного очищення насос прокачує за годину 600 літрів води. Експлуатація насоса не принесе несподіванок, оскільки ви отримуєте 1 роки гарантії на пристрій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oase |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Фільтр ставковий |
| Розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 247 мм |
| Ширина | 183 мм |
| Характеристики насоса | |
| Довжина кабелю | 10 м |
| Тип встановлення | Під водою |
| Тип живлення | Мережа 230 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність УФ пристрої | 7 Вт |
| Призначення | для водоймищ і ставків. |
| Об'єм водойми (м3) | 2.5 |
| Об'єм водойми з рибою (м3) | 1.3 |
| Споживана потужність (Вт) | 20 |
| Тип фільтра | Занурювальний |
- Ціна: 17 560,32 ₴









