Фільтр для ставка AQUANOVA
Купити напірний фільтр для ставка AquaNova NPF-10 з УФ-лампою — означає стати володарем вельми економного високопродуктивного апарату, який рекомендується для очищення води у водоймах, з обживанням риби, до 2500 літрів і без неї до 5000 літрів.
Він має триступеневу систему фільтрації, яка передбачає:
- Біочищення, у процесі якого, на губці та біошарах затримуватимуться аеробні бактерії.
— Механічну, під час якої на дрібнопористій губці затримуються різні домішки.
- Стерилізацію за допомогою лампи ультрафіолетового випромінювання, що запобігає поширенню мікроорганізмів, що сприяють появі синьо-зелених водоростей.
Апарат обладнаний датчиком рівня забруднення фільтра, що дає змогу своєчасно виконувати його очищення.
Пристрій можна розташовувати нижче рівня води або закопувати в ґрунт, залишаючи доступ до води, що повертається на 360 градусів кришці.
Для забезпечення безпроблемного функціонування фільтра необхідно придбати насос, що має продуктивність 3500 літрів на годину.
Пристрій комплектується мережевим 9,3-метровим шнуром і 7-ватною лампою з УФ-спектром.
Купити напірний фільтр для ставка AquaNova NPF-10 з УФ-лампою в Києві та багатьох інших населених пунктах України можна, скориставшись можливостями онлайн-магазину «Водаплюс».
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AquaNova |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип | Фільтр ставковий |
| Розміри | |
| Висота | 378 мм |
| Діаметр | 278 мм |
| Об`єм | 10 л |
| Характеристики насоса | |
| Довжина кабелю | 9.3 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність УФ пристрої | 7 Вт |
| Об'єм водойми (м3) | 5 |
| Об'єм водойми з рибою (м3) | 2.5 |
| Підключення (мм) | 15/20/25 |
| Рекомендований насос (л/год) | 2500 ― 3500 |
| Тип фільтра | Напірний |
- Ціна: 5 697 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання







