Фільтр Oase BioTec ScreenMatic 140000
Купити фільтр для ставка OASE Biotec Screenmatic 140000 рекомендується для очищення води у водоймах місткістю до 140 000 літрів. Це пристрій, проточного типу, встановлюється вище рівня води, яка подається у фільтр за допомогою насоса, у водойму надходить самопливом. Передбачене регулювання потоку води.
Блок фільтрів пристрою складається з комбінації трьох різновидів губок, сітчастого фільтра грубого очищення й антифосфатних фільтрувальних циліндрів.
Губки розміщені в підвішеному стані, що дає можливість їх віджимати об внутрішню перегородку. А сито очищається автоматично з інтервалом у 30 хвилин. Весь бруд, що накопичився, легко видаляється через донний злив.
Немає потреби витягувати губки, сприяє розвитку на них корисних бактерій.
Така система дає змогу неабияк продовжити термін експлуатації пристрою.
Крім цього, на довговічність апарата впливає подвійна ізоляція двигуна та міцний корпус із якісного пластику.
Придбати фільтр для ставка OASE Biotec Screenmatic 140000 в Киеве і багатьох інших населених пунктах України, можна скориставшись можливостями інтернет-магазину компанії «Водалюс»
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oase |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Фільтр ставковий |
| Розміри | |
| Висота | 760 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 88.8 |
| Об'єм водойми (м3) | 140 |
| Об'єм водойми з рибою (м3) | 70 |
| Підключення вхід | 1" - 2" |
| Підключення, вихід | 110 мм |
| Підходить до уф-стерилизатору | Bitron C 36-110 |
| Розмір видаляються забруднень | 300микрон |
| Рекомендований насос (л/год) | 17500 |
| Тип фільтра | Проточний |
| Енергоспоживання | 5 Вт |
- Ціна: 133 265,04 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання










