Напірний фільтр для ставка Oase Filtoclear 30000
Купити фільтр з уф-лампою для ставка OASE Filtoclear 30000 рекомендується для очищення води у ставках, з обитанием риби, до 15000 літрів і без неї до 30000 літрів. Виріб вдало поєднує в собі процес фільтрації і можливість піднімати воду на більш високий рівень. Наприклад, для забезпечення роботи водоспаду. Для обох функцій можна використовувати один насос.
Пристрій можна розташовувати нижче рівня води або закопувати в грунт, декоруючи штучними матеріалами.Установка оснащується датчиками подачі води і ступеня забруднення фільтра, а також індикатором контролю роботи УФ-стерилізатора. Панель управління винесена на кришку пристрою.
Апарат наділений багаторівневою системою фільтрації, що включає біо - і механічну очистку води, а також її стерилізацію за допомогою ультрафіолетового випромінювання, за допомогою відповідної лампи на 55 ват. Передбачена система зручного і швидкого очищення фільтра, без необхідності розтину корпусу.Виріб комплектується кабелем довжиною 5 метрів, що забезпечує підключення до джерела живлення на 220 вольт.
Придбати фільтр з уф-лампою для ставка OASE Filtoclear 30000 у Києві та багатьох інших населених пунктах України, можна, скориставшись можливостями інтернет-магазину «Водаплюс».
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oase |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Фільтр ставковий |
| Розміри | |
| Висота | 750 мм |
| Діаметр | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю живлення | 5 м |
| Індикатор рівня забруднень | Так |
| Максимальна продуктивність, л/год | 12000 |
| Максимальний робочий тиск | 0.2 бар |
| Потужність УФ пристрої | 55 Вт |
| Об'єм водойми (м3) | 30 |
| Об'єм водойми з рибою (м3) | 15 |
| Підключення (мм) | 38-50 |
| Тип фільтра | Напірний |
- Ціна: 41 976,57 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова упаковка








