Фільтр для водойми Oase Filtoclear 20000
Купити фільтр з уФ-лампою для ставка OASE Filtoclear 20000 рекомендується для очищення води в ставках, з мешканцями риби, до 10000 літрів і без неї до 20000 літрів. Виріб вдало поєднує в собі процес фільтрації та можливість підіймати воду на вищий рівень. Наприклад, для забезпечення роботи водоспаду. Для обох функцій можна використовувати один насос.
Пристрій можна розташовувати нижче рівня води або закопувати в ґрунт, декоруючи штучними матеріалами. Установлення обладнується датчиками подавання води та ступеня забруднення фільтра, а також індикатором контролю роботи УФ-стерилізатора. Панель керування винесена на кришку пристрою.
Апарат наділений багаторівневою системою фільтрації, що містить біо- та механічне очищення води, а також її стерилізацію за допомогою ультрафіолетового випромінювання за допомогою відповідної лампи на 36 ватт. Передбачена система зручного та швидкого очищення фільтра, без потреби розкриття корпусу. Виріб комплектується кабелем завдовжки 5 метрів, що забезпечує під'єднання до джерела живлення на 220 вольтів.
Придбати фільтр з УФ-лампою для ставка OASE Filtoclear 20000 у Києві і багатьох інших населених пунктах України, можна скориставшись можливостями інтернет-магазину «Водаплюс».
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oase |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Фільтр ставковий |
| Розміри | |
| Висота | 750 мм |
| Діаметр | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю живлення | 5 м |
| Індикатор рівня забруднень | Так |
| Максимальна продуктивність, л/год | 12000 |
| Максимальний робочий тиск | 0.2 бар |
| Потужність УФ пристрої | 36 Вт |
| Об'єм водойми (м3) | 20 |
| Об'єм водойми з рибою (м3) | 10 |
| Підключення (мм) | 38-50 |
| Тип фільтра | Напірний |
- Ціна: 38 644,23 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання








